Betonavimas

Atliekame įvairius betonavimo darbus. Turime kvalifikuotus specialistus su nemaža darbo patirtimi, tad galime imtis įvairių projektų. Betonuojame:

  • Juostinius pamatus
  • Gręžtinius pamatus
  • Grindis
  • Juodgrindes
  • Kolonas
  • Atramines sieneles
  • Montuojame sąramas, monolitines sienas, gelžbetonines perdangas.

Perdengimo plokščių ir kitų betoninių konstrukcijų montavimas.

betonavimas

Atraminių sienelių betonavimas

Galime įrengti tokių tipų atramines sienutes:

Gravitacines sienas iš akmenų, betono, gelžbetonio, su pamatu arba be jo. Tokios sienutė masė, kartais su tvirtinamojo grunto ar uolienos mase, vaidina svarbų vaidmenį paremdama sulaikomą medžiagą. Pvz.: gravitacinės betoninės sienos su pastoviu ar kintamu skerspjūviu, gelžbetoninės sienos su plokščiais pamatais.
Įgilinatas sienas, kurios yra palyginti plonos, pagamintos iš plieno, medžio ar gelžbetonio, palaikomos inkarų, ramsčių. Šiuo atveju atsparumas lenkimui yra labai svarbus judančiai medžiagai sulaikyti, nes jų svoris nevaidina didelio vaidmens.
Sudėtines atramines sienutes. Jos turi abiejų anksčiau minėtų atraminių sienučių tipų. Pvz.: kai sklypo reljefas labai netolygus, šlaito aukštis kinta skirtingose sklypo dalyse, galime kombinuoti natūralaus akmens ar grunto atramas, vejos ant  šlaito įrengimą ar augalų, kurie savo šaknimis papildomai sulaikys gruntą, pasodinimą.

Pamatų įrengimas

Nuo pamatų tipo ir jų įrengimo priklauso ne tik visa statybos sėkmė, bet ir kokybiška statinio eksploatacija.

Todėl labai svarbu, kad pamatus Jums parinktų, teisingai apskaičiuotų ir kokybiškai įrengtų kvalifikuoti ir patyrę inžinieriai.

Mūsų įmonė UAB Gerbūvio projektai profesionaliai atlieka pamatų įrengimo, užpylimo bei visus kitus betonavimo ir mūro darbus.