Mažoji miesto architektūra - neatsiejama mūsų dalis kasdienybėje. Galime pasigrožėti unikaliu dizainu, kūrybiniais sprendimais suteikiant miestui daugiau spalvų, kuriant jį išraiškingesnį, patrauklesnį akiai. Inžineriniai sprendimai vis labiau padeda pritaikyti viešąsias erdves žmonėm su negalia.

Jau penkerius metus mūsų partneris UAB „Invetėja“ kuria, detalizuoja ir gamina mažąją architektūrą. Nuolat bendrauja su Lietuvos ir užsienio architektais ir stengiasi įgyvendinti jų idėjas. Gali pasiūlyti skirtingas medienos ir metalo variacijas. Pastaruoju metu ypč paplitęs tarp modernių projektų Corten - rūdintas metalas jiems nenaujiena. Taip pat pagal specialų užsakymą tiekia betono gaminius: spalvoti betoniniai vazonai, tvorelės, suoliukai, šiukšliadėžės. Pjausto CNC lazerinėmis staklėmis, lenkia, valcuoja, virina. Gaminius cinkuoja karštuoju būdu ir dažo milteliniais dažais.

Atsiųskit projektą mums ar mūsų partneriams ir specialistai įvertins bei pateiks sąmatą su geriausios kainos ir kokybės santykiu.

Daugiau informacijos www.urban-design.eu