Kaip paruošti pagrindą trinkelių klojimui?

Kaip paruošti pagrindą trinkelių klojimui?

Grindinio trinkelės, kad ir kokias pasirinktumėte (betonines, klinkerio, akmens) tarnaus ilgiau, jei bus tinkamai paruoštas pagrindas. Jį paruošti nėra labai sudėtinga, tereikia žinoti keletą svarbių aspektų.

Read More

Kaip tinkamai prižiūrėti trinkeles

Standartinių trinkelių dangos grindinius galima plauti aukšto slėgio plovimo įranga. Po tokios procedūros gali būti išplauta dalis trinklelių siūlių medžiagos, todėl baigus plovimą reikia į tarpelius užluoti užpildus. Plauti patariama ne dažniau kaip kartą per metus ar net dvejus ir tai daryti geriausiai po žiemos, pavasarį, kai grindinys yra jau ne pirmą sezoną. Naujai sudėtas trinkeles pirmus metus reikia valyti rankomis.
Skaityti toliau

Laiptai iš trinkelių

Laiptai turi itin didelią įtaką namo estetiniam vaizdui ir yra laikomi namo vizitine kortele. Iš tokių pat trinkelių, kuriomis išklotas kiemas pagaminti laiptai atrodo itin skoningai. Tinkamai suderinus kiemo ir laiptų spalvas galima išgauti puikų rezultatą.
Skaityti toliau

Kaip išsirinkti jums tinkamas trinkeles

Trinkelės tai itin tvirta ir ilgaamžė danga, naudojama takų, aikštelių, šaligatvių, laiptų, kiemų ar kitų vietų grindimui. Grindinio trinkelės gaminamos iš molio, akmens, betono, klinkerio ar granito. Vienomis tvirčiausių grindinio trinkelių laikomos betoninės, kurios bene dažniausiai ir pasirenkamos. Norint išsirinkti geriausiai Jums tinkančias trinkeles turite atsakyti į keturis klausimus, kurie padės priimti geriausią sprendimą.

Read More

Kaip kloti trinkeles – trinkelių klojimo technologija

Trinkelių klojimas, kaip ir dauguma statybos darbų reikalauja tam tikrų žinių ir pasiruošimo. Prieš darant paruošimą reikia įvertinti  kiek ir kokių medžiagų reikalauja individualus kiemas. Taip pat labai svarbu yra įvertinti koks yra gruntas kasant ir pilant pasluoksnius. Mūsų kolektyvas dirba tik su aukščiausios kokybės medžiagomis, kurios naudojamos kelių įrengimui, nes mes iš savo daugiametės patirties žinome kaip kloti trinkeles.
Skaityti toliau