Keraminės plytos

Mūsų klimato sąlygomis plytos − idealiausia statybinė medžiaga, vienodai gerai atlaikanti žiemos speigą ir vasaros karščius. Plytos nedega ir nepūva, plytų fasadui nereikia jokios ypatingos priežiūros, tai patikima apsauga nuo drėgnų ir vėjuotų orų.

Austrų koncernas Wienerberger Lietuvos rinkai siūlo Estijoje, Suomijoje, Belgijoje, Olandijoje, Vokietijoje, Lenkijoje ir kitose šalyse gaminamas apdailos plytas. Šių šalių gamyklų produkcija atitinka tarptautinius kokybės standartus, o plytų asortimentas toks platus, kad leidžia patenkinti bet kokio kliento skonį ir norus.

Kalbant apie plytas, labai tinka posakis: „Visa, kas nauja, – tai gera užmiršta sena“. Šiandieniniais aukštųjų technologijų laikais, kai statybų rinkoje siūloma daugybė galimybių rinktis statybines medžiagas bei sprendimus, pastatų fasadams bei vidaus apdailai naudoti tradicines keramines plytas tapo savotiška mada.

 

Keraminės plytos

Rinkos lyderiai

Pagal Europos namų savininkų apklausą 85% namų savininkų plytas apibūdina kaip pačią tinkamiausią statybinę medžiagą nuosavų namų statyboms. Ypač vertinamos tokios plytų ypatybės, kaip gebėjimas akumuliuoti bei tolygiai atiduoti šilumą visą parą, gebėjimas „kvėpuoti“, t. y. praleisti drėgmę, ekologiškumas bei natūralumas. Būtent dėl šių ypatybių plytos sukuria geriausią patalpų mikroklimatą. Be to, plytiniai pastatai − puiki investiciją į ateitį, nes jų kaina laikui bėgant tik auga.

 

1819 metais Austrijoje įkurta plytų gamykla Wienerberger iš vietinės įmonės išaugo į stambiausią gamintoją visame pasaulyje, 30 šalyse turinčią 214 gamyklas. Pagrindinės Wienerberger siūlomų gaminių rūšys: keraminiai blokai, grindinio trinkelės, keraminės čerpės bei apdailinės fasadų plytos. Pagal apdailos plytų gamybos apimtis šiandien įmonė užima pirmąją vietą Europoje ir antrąją – JAV.

Apdailos plytas galime supjaut pusiau, taip sumažinsit kainą ir padidinsit išeigą

 

Kaina nuo 0,22 cnt. Su pristatymu pagal kliento nurodytą adresą.