Klinkerinių trinkelių grindinio įrengimas Romainiuose

Klinkerinių trinkelių dangos klojimas su pagrindo paruošimu, lietaus inžinerinių tinklų įrengimas, kelio ir vejos bortų montavimas, laiptų pakopų montavimas, kiti gerbūvio darbai.

Lietuvos sveikatos mokslų universitetas

Žemės sankasos įrengimas, betoninių trinkelių ir šaligatvio plytelių klojimas (1246 m2), gatvės ir vejos bortų įrengimas, lauko inžinerinių tinklų ir mažosios architektūros įrengimas.

Kauno dokas Jonavos g. 7, Kaunas

Betoninių trinkelių klojimas su pagrindo paruošimu (4130 m2), kelio ir vejos bortų įrengimas, vejos įrengimo darbai, kiti gerbūvio darbai

Gerbūvio tvarkymas Varnių g., Kaunas

Betoninių trinkelių dangos įrengimas su pagrindo paruošimu (2168 m2), lietaus inžinerinių tinklų įrengimas, kelio ir vejos bortų įrengimas, parkavimo vietų ženklinimas, asfaltavimo darbai, vejos įrengimas ir kiti gerbūvio darbai.

Jonavos g. 60, Kaunas

Betoninių trinkelių dangos įrengimas su pagrindo paruošimu (2100 m2),  asfaltavimo darbai, lietaus inžinerinių tinklų įrengimas, parkavimo vietų ženklinimas ir kiti gerbūvio darbai.

Kaunakiemio g. 1, Kaunas

Betoninių trinkelių dangos įrengimas su pagrindo paruošimu (3835 m2), lietaus inžinerinių tinklų įrengimas, kelio ir vejos bortų įrengimas, parkavimo vietų ženklinimas, vejos įrengimas, vidinio kiemo mažosios architektūros įrengimas ir kiti gerbūvio darbai.

Jurginų gatvės sutvarkymo darbai

Betoninių trinkelių dangos įrengimas su pagrindo paruošimu, lietaus inžinerinių tinklų įrengimas, kelio ir vejos bortų įrengimas, elektros inžinerinių tinklų įrengimas ir kiti gerbūvio įrengimo darbai.